Актуальні новини
      Способи доставки замовлених саджанців
Доставка замовлення

Ми ретельно пакуємо рослини і товари для надійної доставки по Україні.
Якщо Ви хочете замовити багато рослин - замовте індивідуальну доставку для максимальної надійності

Служба доставки: Нова Пошта.
Термін доставки: 1-3 дні.
Вартість доставки: отримувати замовлення Новою Поштою раціонально в тому випадку, якщо це не габаритні товари. Рослини висотою до 1,70 см відправляємо у тубусі. Відправка рослин, вартістю більше ніж 1500 грн., по Україні здійснюється тільки після передоплати. Товари по Україні відправляються накладеним платежем.

Служба доставки:Інтайм.
Термін доставки: 1-3 дні.
Вартість доставки: вартість доставки значно нижче, ніж при відправці Новою Поштою. Відправка рослин, вартістю більше ніж 1500 грн., по Україні здійснюється тільки після передоплати. Товари по Україні відправляються накладеним платежем.

Замовний транспорт. Транспорт на довантаження.
Термін доставки: 2-3 дні.
Вартість доставки: вартість доставки рекомендованим транспортом налічується індивідуально, в залежності від обсягу замовлення і відстані доставки. У разі доставки рекомендованим транспортом постараємося підібрати Вам транспорт за самі розумні гроші. Також можливий варіант довантаження на попутний транспорт. Оплата: при доставці замовлення рекомендованим транспортом здійснюється попередня оплата у розмірі 100%.
Формове садівництво, нові сорта
Основним напрямком нашої роботи є реалізація посадкового матеріалу, роками підібраний і перевірений асортимент, який базується на розумінні природи рослини.
На базі власного розсадника вирощуються відомі і перспективні сорти плодових, ягідних, горіхоплідних і декоративних рослин. Всі нові сорти спочатку проходять сортовипробування.
Поєднючи мистецтво в садівництві розробляємо та реалізуємо проекти. Ми раді вітати всіх зацікавлених осіб на нашому сайті. У випадку виникнення будь-яких питань будемо раді спілкуванню.
Copyright@2013-2017 forma-sad. All rights reserved. Site by Anaka_V
Яндекс.Метрика