Актуальні новини
      Способи оплати за саджанці
Оплата замовлення

Для Вашої зручності ми пропонуємо кілька способів оплати за Ваші замовлення. Вибирайте максимально зручні для Вас. При замовленні по Україні на суму більше 1000 грн, вибирайте способи оплати з передоплатою за рослини.

Оплата товара готівкою
Оплата замовлення готівкою можлива при самовивозі з розсадника Forma-Sad, який знаходиться в Хмельницькій області.

Накладний платіж
Оплата при отриманні товару на складі служби доставки.
Спочатку перевіряєте комплектацію і якість товару - тільки потім сплачуєте.
Актуально для замовлень по Україні.

Оплата на карту
Оплата на карту Приват Банку (через систему Privat24 або через термінал платежів Приват Банку) Оплата на прямі реквізити картки Приват Банку через систему Privat24 або через платіжний термінал. Для того, щоб отримати номер рахунок для оплати звертайтеся до менеджера.

Безготівкові платежі.
Найбільш актуальний вид оплати для організацій та юридичних осіб - оплата на розрахунковий рахунок. Безготівкові платежі ми приймаємо від фізичних та юридичних осіб. Для того, щоб отримати рахунок для оплати за безготівковим розрахунком - звертайтеся до менеджера. Цей вид оплати доступний при будь-якому вигляді доставки.
Формове садівництво, нові сорта
Основним напрямком нашої роботи є реалізація посадкового матеріалу, роками підібраний і перевірений асортимент, який базується на розумінні природи рослини.
На базі власного розсадника вирощуються відомі і перспективні сорти плодових, ягідних, горіхоплідних і декоративних рослин. Всі нові сорти спочатку проходять сортовипробування.
Поєднючи мистецтво в садівництві розробляємо та реалізуємо проекти. Ми раді вітати всіх зацікавлених осіб на нашому сайті. У випадку виникнення будь-яких питань будемо раді спілкуванню.
Copyright@2013-2017 forma-sad. All rights reserved. Site by Anaka_V
Яндекс.Метрика